Archív novinek za rok 2015

 
Bob
8. září 2015
 

Tak se mě podařilo nějaký ten čas vyšetřit a sepsat ty naše dvě dovolenkové projížďky. Odkazy najdete na tradičním místě pro akce BellyCool ... "zde". Fotek nebylo zas tak mnoho a tak jsou pod jednou galerii.

Bob
27. srpna 2015
 

Pozvánky na letošní Dořitnou jsou rozeslány a malou změnou bude spojení s naší Krušnohorskou smrští. Toto opatření jde na vrub nedostatku volného času a zbytečnému štěpení sil při pořádání dvou akcí v malém časovém rozestupu. Je jasné, že termínově nemůžeme vyhovět všem, ale tak to prostě je. Určitě nás bude mrzet neúčast tradičních koňů a snad to příště dopadne lépe. Doufáme, že hlavně hlubočáky neodradí letošní větší vzdálenost cílového místa a nevzdají to předem. Na všechny se moc těšíme, však je to možná poslední letošní společné posezení a možná i provětrání strojů.

PS : když se podaří, dám s nad do kupy povídání s fotkami o letošních letních výjezdech naší malé partičky!

Bob
24. května 2015
 

Letos jsem se snažil vše urychlit a přestože se moc fotek zatím nesešlo (děkuji Alešovi, Kebulákovi a Méťovi), připravil jsem pro vás povídání k letošnímu Řitníku, včetně kompletních výsledků. Ty jsou také ve formě odkazu přímo do systému, který se nám někdo pokoušel sabotovat a opakovaně je vymazával. David provedl nějaká opatření, která dočasně snad podobným nekalostem zabrání. Galerie fotek ještě není hotová ... čekám jestli ještě někdo něco nepošle.

Bob
11. května 2015
 

Tak "Hurááááá ....", další Řitník za námi. Pro nás sice nastala chvilka oddychu, ale i tak, se nám již v hlavách honí plány na další ročník. Je však třeba připomenout prvotní myšlenku této celé akce .... "Sejít se, poklábosit, k tomu se projet na motorce a to vše okořenit orientačním závodem"... . Rozmyslete se zda chcete akci tak jak byla u svého zrodu, tedy pro nás snadná příprava a pro vás zábava, nebo závod na krev. Ten pro nás bude znamenat vymýšlet všelijaké komplikovanosti, nad kterými strávíme neuvěřitelnou porci času. Ve finále pak zbytečnou, protože stejně přijde někdo, kdo bude chtít vyhrát za každou cenu. Tedy bude využívat kličky v pravidlech, nedodržovat SEX TERO, prostě se mu podaří náš záměr ochcat. To vše pak vede k pocitu křivdy u některých jedinců, kteří pak odjíždějí bez rozloučení. Oni však jen ve skutečnosti nepochopili, o čem celá tahle akce je. Letos jsme se poučili, že ani pro nás tímto směrem cesta nepovede ... aby vše zdárně fungovalo, musí to bavit také nás!!!.

Velice si vážíme těch, co nejen letos přijeli, ale také těch, co přes potíže dojeli do cíle a především těch, kteří tak učinili s čistým štítem. Nechci, aby vyznělo, že cítíme po letošku nějakou hořkost, protože myslím, že jsme opět navštívili pár pěkných míst a po letech nám také vyšlo počasí. Především nedělní cesta domů, byla v té velké grupě přímo úžasná. Takže vězte, že vás máme pořád rádi a těšíme se na všechny i příští rok.

Bob
5. května 2015
 

Výsledkový servis pro Řitník 2015

Odkazy přesunuty do sekce Řitník 2015.

Bob
5. května 2015
 

Malá nápověda k místu startu Prologu. Vezmeme tři významné lokace, odkud vyjíždí většina borců, tedy Litoměřice, Prahu a Hlubokou nad Vltavou. Z jejich středu vytvořte kružnice o poloměru 150 km a start Prologu se nachází v průniku těchto kružnic. Pokud to bude jen možné, budeme se snažit toto pravidlo dodržovat i v dalších ročnících.

Bob
2. května 2015
 

Už se nám to blíží a přípravy už snad finišují ... prostě pořád je co vylepšovat! Zítra "3.5.2015" obešleme ty, kteří se přihlásili s rozpisem na letošní Prolog, aby jste měli čas si ho vytisknout. Stejně tak nezapomeňte na šifrovací tabulku ... "ke stažení zde", bez které se ani letos neobejdete. Ti, kteří se rozhodnou na poslední chvíli, ať písnou, nebo si stáhnou potřebné listiny od kamaráda. První klíč bude zveřejněn pouze přes SMS, nebo v tajné skupině na Facebooku. Věnujte prosím pozornost infu uvedenému k Prologu. Kdo jel loni, tak pro něj moc změn nebude. Hlavně negooglujte, ať se nepřipravíte o zábavu. Na stránce, Řitník jsou upravená pravidla pro letošní rok, která pro vaše i naše zpestření dostala upravenou podobu. To důležité vás ovšem čeká až na první etapě.

Další novinkou, na které zapracoval David, je vaše možnost sledovat online borce, kteří již splnili zadané úkoly, nebo jsou již dokonce v cíli. Data jsou pouze cvičná na ukázku.

Legenda k obrázku :
- červeně zvýrazněný čas - borec je na trase (reálný čas jízdy od jeho startu)
- červený nápis Hledá ... - borec právě řádí na hledačce
- šedivý čas s lupou - borec dokončil, hledačku a míří do cíle
- zelený čas - borec je v cíli (čas příjezdu)

Provedení výsledovky, může doznat ještě nepatrných designových změn. Odkaz na tuto výsledovku bude zveřejněn na této stránce před startem Prologu. Stejně pak vám přes odkaz zde, zpřístupníme kompletní výsledovku Prologu i jednotlivých etap, vždy po uzavření předběžných výsledků.

Bob
16. dubna 2015
 

Tak, abych uklidnil všechny, kteří mají strach o letošní Řitník .... ticho je proto, že momentálně s Davidem do pozdních hodin tvrdě makáme (hlavně on až do rána) na doladění nového systému na vyhodnocování. Ten vzhledem k novým vychytávkám, musel projít zásadní rekonstrukcí .... spíš bylo vše třeba udělat znovu a jinak. Ale i s tímto úkolem již finišujeme a budeme mít s předstihem splněno. Takže ubytování a jídlo na tři noci zajištěno, trasy zmapovány, formuláře připraveny ... včetně šifer ..., testy nachystány, ceny zabaleny a dál neprozradím .... Nezbývá než čekat na to správné datum, kdy rozešleme pokyny k úvodnímu Prologu a následně klíč, který vám rozšifruje kam jet na první úkol. Na závěr ještě musím připomenout důkladnou přípravu strojů, aby jste nám po příjezdu hned neopravovali spojky, dobíjeli baterie, měnili prasklá lanka, přezouvali sjeté gumy, případně jiné závady.

Bob
22. března 2015
 

Konečně přerušuji dlouho trvající ticho kolem příprav na další ročník Řitníku. Vše až na menší zádrhely kolem jednoho ubytka běží jak má ... to jen já jsem si nejdříve užíval na sněhu, až jsem z toho dostal kašílek a teplotky. Jelikož my je konečně lépe, mohl jsem usednout opět k notebooku a přidávám opožděně jednu fotečku z prvního mapování trasy. Vzhledem k dlouhodobé předpovědi věříme, že cesta nebude potřebovat údržbu!

Bob
25. ledna 2015
 

Po delší odmlce se hlásí vedení Řitníku s informacemi. Díky Vašim platbám, za což děkujeme, se nám již podařilo uhradit zálohu na první ubytování a doufáme, že i na zbytek se vše řádně podaří. Na plánu letošní akce se nic nemění, budeme doufat v jen co nejlepší počasí ... i když k Řitníku, patří trocha toho mordoru!!! Pozvánka na letošní ročník, se již dá stáhnout i z webu. Upravená pravidla zveřejníme až po zmapování kompletní trasy. Potřebujeme se ujistit, že změny, které jsme připravili budou dodržitelná i v reále.

PS : pokud si někdo nevšiml, tak Rosťa má na svém webu kolekci nových triček s logem "Synů výčepu", případně cyklodresů. Tak kdo chce, obraťte se přímo na Rosťu a podpořte kluky šikovný.