Archív novinek za rok 2014

 
Bob
23. listopadu 2014
 

Letos jsme s tím pořádně zahýbali. Podařilo se nám s Rosťou již předběžně domluvit ubytování a s tím souvisí také termín konání Řitníku v roce. Reagovali jsme také na vaše požadavky, vzhledem k již naplánovaným akcím. Můžeme tak již dnes napsat, že start prologu bude 7.5.2015. Pojede se klasicky až do neděle. Takže si naplánujte volno a čekejte na další info.

Bob
29. října 2014
 

Ve vší tichosti jsem vypustil povídání k oběma letošním posledním akcím (není divu po takové době, ale asi to se mnou už nebude lepší), takže kdo má zájem může si počíst v příslušných sekcích. Stejně tak jsou dostupné i fotky v galerii.

Bob
23. září 2014
 

Letošní úspěšná Dořitná je za námi a s účastí můžeme být spokojeni, protože se sešla pohodová partička. Až na těch pár kapek, byla i projížďka povedená. Jen co dám dohromady fotky a povídání, vše zveřejním.

Bob
19. září 2014
 

Proběhla změna místa ubytování na Dořitné 2014, takže případní zájemci ať směřují své stroje ne na Orlík, ale na Sázavu. Přesné místo je "zde". Ubytovat se je možno individuálně na místě ... pokud tedy bude ještě volno. Zatím jsme obsadili cca 20 míst.

Bob
17. září 2014
 

Pro ty co se přihlásili na Dořitnou 2014 je ubytování zajištěno "zde". Pro ostatní je možno individuálně na místě ... pokud tedy bude ještě volno. Zatím jsme obsadili cca 20 míst.

Bob
7. září 2014
 

Čekal jsem do poslední chvíle, ale teď už je snad termín "Krušnohorské" definitivní. Přesune se na víkend po "Dořitné" a bude tak poslední námi organizovanou akcí pro letošní rok.

Bob
3. září 2014
 

Tak nám tady vznikají trochu zmatky kolem termínu "Krušnohorské" a skutečný termín upřesníme do konce tohoto týdne. Nicméně "Dořitné" se to netýká, tam je vše tak jak jsme psali v pozvánce.

Bob
1. září 2014
 

Kdo na něj ještě nenarazil, při brouzdání po našem webu, může si přečíst povídání o naší projížďce inspirované loňskou cestou po rozhlednách, tentokrát pod názvem "Rozhlédni se podruhé" pod odkazem "zde" a fotky prohlédnout v galerii. Termín Dořitné dle pozvánek zatím platí. Kdo by se za námi chtěl přijet podívat na "Krušnohorskou smršť", zařazujeme její termín netradičně na víkend před Dořitnou. Pro toho kdo bude chtít posedět a popít, je možné přespání, v chatě podle počtu dorazivších lidiček, ve vlastním stanu (místa je dost), nebo v nedalekém "Penzion Rozcestí" (cca 500m).

Bob
22. srpna 2014
 

Pomalu nám končí léto a tudíž nastává čas akce konané tradičně ke konci motorkářské sezóny, tím nechci říct, že pak již nikdo nemůže jezdit. Každý asi tuší, že půjde o Dořitnou. Letos jí pojmeme trochu jinak ... tajemně. Termín předběžně stanovujeme na víkend 19.-21. září 2014. Kam se, ale pojede rozhodneme až podle počasí a podle toho kolik lidiček bude mít zájem. Takže sledujte web, facebook a svůj e-mail :-).

O volných chvilkách také dáváme s Rosťou do kupy report z naší projížďky po rozhlednách včetně fotek. Tak snad si to budete moci do Dořitné přečíst.

Bob
25. května 2014
 

Tak letos to byl pořádný boj s časem, protože toho volného jsem od Řitníku moc neměl. Nechtěl jsem vás nechat dlouho čekat na zveřejnění výsledků na webu, tak jsem to po chvilkách plácal (snad tam nebude moc chyb a překlepů) a ten den je tu. Takže čtěte "zde". O termínech dalších akcí, vás budeme včas informovat. Zatím žádný přesný plán nemáme ... dáváme si prostě menší oraz. Jinak připomínám, že Řitník má také skrytou skupina na Facebooku, kde se aktuální informace vkládají rychleji a snadněji než sem, tak kdo ho ještě nemá, ať si ho, třeba jen na kvůli Řitníku pořídí.

Bob
21. května 2014
 

Na stránce Tour de Řitník jsou doplněny body za letošní rok. Bylo to dost těsné, ale i příští rok bude mít tu čest nosit vestu "Lídr Tur de Řitník" stejný borec, Jarda alias "Mummerd" ... tímto mu tedy na dálku gratulujeme. Na paty už mu řádně šlape Žmulda a zabral také Lefik s Jabrunou. Tak uvidíme jak to bude příští rok, tak hlavně, aby zase nezapomněl vestu.

Bob
18. května 2014
 

Konečně se můžete zaradovat. Vzhledem k tomu, že jsem toho na Řitníku asi neměl dost a pomáhal s časomírou ještě Vlastovi na "Rallye České Středohoří" a druhý prodloužený víkend strávil s rodinou na Lipně, dostal jsem se kompletaci fotoalba z letošního Řitníku trochu později. Přidal jsem do něj i fotky od vás a ještě pár lidiček slíbilo dodat fotečky, tak třeba nakonec ještě přibudou. Na povídáni s výsledky mějte ještě chvilku strpení, jsem jen prostý človíček a musím také spát. Ani na pivko jsem se s Rosťou ještě nedostal.

Někdo si také možná všiml, že z titulky zmizel sloupeček s novinkami ze vzkazníku. Je to bohužel proto, že mě blueboard oznámil, že ukončuje podporu, této miniaplikace. Třeba objevíme jiné řešení.

Bob
11. dubna 2014
 

Dnes byly provedeny poslední úpravy na rozpisech etap a mám tak čas se věnovat také oddechovějším věcem. Pro ty co letos pojedou poprvé doporučuji sledovat dění na webu, nebo na Facebooku. Mimochodem, kdo z Řitníkářů ho má a není u nás ještě přihlášen, ať se ozve, nové informace se tam dostávají dříve a častěji. Aby o nic nepřišli ani ti co FB nemají, připravil jsem i zde jeden cvičný testík na šifru, kterou budete letos opět potřebovat. Předně si stáhněte soubor se s dešifrovací tabulkou "zde" a pak se pusťte do luštění.

šifra : BZTXWFZFSORHO
klíč : město, ve kterém se narodil panovník, který vládl Čechám v období 1471–1516.
Výsledek posílat do e-mailu, ať se můžou snažit všichni.

Bob
7. března 2014
 

Tak to po roce opět vypuklo. Pozvánky na Řitník 2014 rozeslány. Podrobnosti a upřesnění budeme postupně zveřejňovat. Pokud někdo pozvánku nedostal, nebojte se ozvat, ale kdo dal kontaktní e-mail, tomu jsem jí poslal. Na případné nejasnosti se ptejte ve Vzkazníku, aby si mohli informace rozšířit také ostatní. Brzo bude možno stáhnout pozvánku také přímo z webu.

Bob
22. ledna 2014
 

Pro ty co nepřijedou na ples a baží po nějakých informacích ohledně Řitníku, tak jich pro vás pár mám. Vzhledem k tomu, že už je na 99% domluveno ubytování, je daný také termín konání. Start bude tradičně ve čtvrtek a to 1.5.2014 a domů se rozjedeme v neděli 4.5.2014. Tak si už zajistěte volno a protože je ve čtvrtek svátek, bude Prolog probíhat trochu jinak než jste zvyklí. Nemůžu vám proto napsat, kde budete první noc spát, protože právě to bude hlavním úkolem na Prologu. Ale nemusíte mít strach, pro ty co přijeli loni to nebude žádná novinka. Navíc jsme vyslyšeli vaše připomínky a zapracovali na zvýšení standartu ubytování pro případ nepříznivého počasí. Bohužel s tím jde ruku v ruce nutnost nepatrně zvednout startovné, ale jen opravdu nepatrně.

Bob
21. ledna 2014
 

Kdo to ještě neví, tak se blíží termín 2. jednostopého plesu. Místem konání bude letos Kulturní klub Hrádek v Litoměřicích. Podrobnější info na stránkách klubu "zde".