Archív novinek za rok 2013

 

Bob
8. prosince 2013
 

Nemůžu zde nezmínit, že také Rosťa alias "Řízek" zapracoval na zviditelnění svého hudebního já a kapely "Synové výčepu". Komu bude chybět také nějaké cédéčko tak si ho v Shopáku může také objednat. Vše najdete pod odkazem "zde".

Bob
4. prosince 2013
 

Trochu to vypadá, že tu spíme, ale opak je pravdou. Pilně se již pracuje na přípravách dalšího ročníku Řitníku, dalšího plesu a malou kosmetickou změnou prošel také náš web. Tou hlavní proměnou je přesun galerie mimo web, což byla k té velké porci fotek pořádná šichta. Fotografie jsou nyní všechny pohromadě a uloženy v mnohem větším rozlišení, což někteří z vás jistě přivítají. Navíc bude galerie lehce editovatelná, v případě, že někdo dodá fota dodatečně ... což mě dříve hodně komplikovalo práci a brzdilo v publikování. Věřím, že se vám bude změna také zamlouvat a pár fotek do galerie ještě přibude.

Bob
5. října 2013
 

Na poslední zářijový víkend byla naplánována letošní závěrečná akce, a to "Krušnohorská smršť 2013". Sluníčko v odpoledních hodinách ještě trochu prohřálo cesty i Dlouhou louku u Oseka a tak jsme si mohli akci pořádně užít. Průběh si můžete přečíst "zde".

Bob
21. září 2013
 

I když nevyjedem na strojích, tak rozhodně nezahálíme doma na gaučích. Důkazem nechť je "Litoměřické vinobraní 2013".

Bob
17. září 2013
 

Poslední velkou akcí letoška měla být již tradiční Dořitná. Počasí začátkem týdne strašilo, ale nakonec se to obešlo bez deště. O tom jak celá akce proběhla si můžete počíst díky Rosťovi a Monče, protože já si dovolil po dlouhé době akce neúčastnit, "zde" a fotky najdete opět v galerii.

Bob
2. září 2013
 

O víkendu jsme využili přívětivého počasí a vyrazili na další okružní cestu po rozhlednách spojenou s účastí na koncertu 3S, který se konal na koupališti ve Vyžlovce a podle této obce kde stojí také rozhledna Skalka dostala akce název. Posoudit jak byla povedená můžete podle fotek v galerii a počíst si "zde".

Bob
28. srpna 2013
 

Podařilo se mě uvést povídání o naší projížďce s přízviskem "Rozhlédni se" do finální podoby a tak si ho můžete všichni přečíst na tradičním místě pro akce, které proběhli pod BellyCool nebo pod odkazem "zde" a fotky prohlédnout v galerii.

Bob
12. srpna 2013
 

Další velice povedená akce je za námi. Projeli jsme se po naší vlasti, počasí nám přálo a zdolali jsme také pár rozhleden. Občas to na nich byl, hlavně pro Rosťu, pořádnej bobřík odvahy. Brzy doplníme fotky do galerie a samozřejmě celý popis akce.

Bob
11. června 2013
 

Dnes již můžu s určitostí potvrdit, že Žmulda má nový stroj. Při pohledu na něj se mě však do mysli vkrádá myšlenka, že pro něj je snad každá motorka malá. I když tady mu to na té Benelli Tre-K 1130 Amazonas už opravdu sluší. Jsem jen zvědav kdy se nám jí podaří společně provětrat. A abych to prozatím shrnul, tak Žmulda není letos sám, kdo pořídil nový stroj. O Mummerdovi a jeho Hondě VTR 1000 Firestorm už snad každý četl a mám info, že také Tomáš vyměnil letitou Africu za Aprilii Caponorda.

Bob
7. června 2013
 

Tak se nám počasí zase pořádně vyřádilo a pár lidem zkomplikovalo život. Nás ovšem přivedlo k rozhodnutí, že není třeba vyhlašovat anketu ohledně změny termínu Řitníku, protože příroda je nevyzpytatelná a těžko dokážeme půl roku předem odhadnout kdy jak bude. Zůstaneme tedy u našeho tradičního termínu, který po letošní zkušenosti nebudeme posouvat. Předběžně jsme také stanovili termín pro konání letošní Dořitné na tradičním místě, v kempu Slunečnice. O přesném konání tehle akcičky budete všichni předem informováni.

Bob
22. května 2013
 

Konečně jsem našel chvilku a doplnil do plánů pro letošek také akci Arnošta a jeho cestu do Pyrenejí. Pro info se obracejte na něj.

Bob
21. května 2013
 

Za letošek se musím pochválit, protože se mě pořadila jak fotogalerie tak povídání k výsledkům nahodit opravdu rychle. Díky Jabruňě těch fotek bylo opravdu požehnaně a zabralo dost večerů je probrat a popsat. Doufám, že tam nebude moc překlepů nebo chyb, snažil jsem se to zmáknout co nejrychleji, aby jste si mohli za včasu oživit vzpomínky z letošního Řitníku. Jak bude chvilka, připravíme s Rosťou ještě pár anket, aby jsme vyhodnotili letošní akci a věděli co změnit nebo vylepšit na příští ročník, který snad nebude trpět takovou nepřízní počasí. Ale kdo to dal až do posledního dne má od nás velkou pochvalu a významné plus, které se přenese do dalšího dění.

Bob
18. května 2013
 

Další ročník Řitníku je za námi. Kromě Jirky Woodmena jsme žádné vyloženě špatné zprávy neslyšeli, tak snad všichni dorazili na pohodu domů. Povídání k výsledkům mám hotové, takže teď se ještě pracuje na galerii a popiskách fotografií. Sešlo se jich opravdu ranec a jsou zase povedené, takže to dá chvilku práci. Do hlavičky webovek z letošního Řitníku poputuje zase jedna fotka z vašich cest zachycující nějakou luxusní cestičku. A to neplatí jen pro Řitník, pokud někdo takovou má, klidně jí zašlete.

Bob
12. dubna 2013
 

Po včerejších problém s rozesláním pozvánek, už to frčí a já mám pro vás připravenou zase malou ochutnávku z tras, které jsme připravili. Ty nejdivočejší úseky se nám bohužel nepodařilo zachytit, protože jsme do nich vlétli bez varování a neměli po ruce foťák. I tak je to dobrá inspirace na povedené svezení ... posuďte dle aktuálního stavu cest. Ač to nevypadá, fota jsou od sebe cca 200 km.

Bob
11. dubna 2013
 

Ti co se již nemohou dočkat e-mailu s pozvánkou a baží po informacích, kdy a kde bude letošní start Řitníku, mohou nahlédnout na stránku Řitník. Součástí pozvánky jsou také nová pravidla pro letošní rok a doprovodný dopis. Čtěte až do konce a pomožte nám udělat letos pohodu i pro nás co sedíme u notebooku. Proč se dostávat do časového presu už na startu, když při vaší spolupráci, mužeme všechno připravit ještě doma v teple. Systém pro vyhodnocování doznal opravdu velké změny, takže na vás znova apeluji a děkuji za team pořadatelů.

Bob
9. dubna 2013
 

Tak se nám to opět blíží a brzy vás obešleme s pozvánkami, kde se už dozvíte nějaké podrobností. Bude i pár změn a pozvánky proto obsáhlejší, tak pořádně čtěte, aby pak nebyla spousta dotazů. Jinak podle infa a naší osobní prohlídky z míst kudy povede trasa a budeme ubytovaní, doporučuji na spaní přibalit teplé ponožky, možná nebude k zahození ani spacáček. Pokud si to mozol rychle nerozmyslí bude letošní ročník přezdívan za Elefant. Ale o nových zážitcích přece ten Řitník je.

Bob
18. února 2013
 

První jednostopý ples je za námi a dle ohlasů se akce líbila. Z Řitníku moc lidiček nedorazilo, ale o to více se zúčastnilo místňáků. Fotky jsem zatím žádné nezískal a tak můžeme o průběhu referovat jen slovem. Mistr dodržel slovo a zazpíval společně se Syny výčepu a nakonec se mu podařilo i dav pěkně rozřádit. O zbytek zábavy se postarala Cerveza.

Bob
3. února 2013
 

Rekreační pobyt na horách a následné povalování v posteli při antibiotikách jsem využil k malé přestavbě stránek. Snad budou přehlednější a rozdělení lépe odráží reálnou situaci dění u nás. Pro správné zobrazení změn je dle vašeho prohlížeče třeba i několikrát použít kombinaci kláves CTRL + F5 na "Obnovení aktuální webové stránky", tím zamezíte načítání starých souborů z mezipaměti. Drobné chybičky budu průběžně opravovat a můžete mě také případně napsat pokud sami něco objevíte ... nefunkční odkazy, nezobrazující se obrázek atd. Postupně doplním také chybějící články k akcím, které proběhly. Mám teď trochu nabitý program a do toho bude ples a připravujeme další Řitník.

Ples se nám blíží a Rosťa už bude pro zájemce nabízet lístky na ples v předprodeji. Kapacita je dostatečná, takže přespolňáci nemusejí mít strach. Případné rezervace řešte přímo u "Kníže pána".

Dále se nám množí dotazy ohledně termínu letošního Řitníku. Vzhledem k tomu, že už máme zajištěno ubytování, nepokazím nic tím, že vám napíšu datum startu. Naplánován je na čtvrtek 9.5.2013. Sraz tradičně v odpoledních hodinách, tak aby jste stihli prezentaci a možná i prolog, u kterého ještě řešíme podobu.