Archív novinek za rok 2012

 

Bob
1. listopadu 2012
 

Tak vzhledem k tomu, že naše anketa nezůstala úplně bez odezvy, rozhodli jsme se do toho jít a na zimní přestávku připravujeme další akci. Jak bude vše potvrzeno na 100% rozešleme pozvánky a doplníme informace. Pro zatím je tu pro zhlédnutí pozvánka s programem, který je již na 99% naplánován a domluven.

Bob
20. října 2012
 

Príma akce proběhla k velké spokojenosti všech zúčastněných a krom malé nehody na Kubově VFR-ku, bez problémů. Fotek se nám také schází dost a bude i o čem psát. Ale ta největší novinka je, že Rosťa letos definitivně ukončil motosezónu. A proč? ... no prostě prodal Transalpa. Jsem zvědaví čím nás na jaře zase překvapí ... i když já už nějaké indicie do téhle tajenky mám.

Bob
13. září 2012
 

Tak zítra to vypukne. Doufám, že už jsou všichni natěšeni a sejdeme se tam v hojném počtu, tak jak většina z vás psala. Mummerdovi přejeme brzké uzdravení a snad se na nás přijede aspoň podívat. Bude opravdová oddychovka, tak nečekejte, že vás budeme nějak organizovat, spíše nabídneme program, kdo bude mít zájem. Počasí nám snad vyjde, tak všem čau zítra.

Bob
23. srpna 2012
 

Dořitná již klepe na dveře a my znovu sondujeme kdo pojede. A dle ohlasu na můj poslední oběžník vás bude opět požehnaně. Takže se na vás moc těšíme a připravili jsme pro vás i malý program. Nebude povinný, ale snad vás na chvilku od žejdlíku odtrhne.

PS : Přidal jsem další anketu, pomocí které bych rád zkvalitnil služby na tomto webu, tak prosím hlasujte na na této stránce.

Bob
17. července 2012
 

O místě konání je rozhodnuto stejně tak o termínu, takže vás tímto oficiálně všechny zveme. Doma zanechte závodnického ducha, tentokrát to bude o pohodě a bez spěchu. Dorazit můžete dle vaší libosti a odjet stejně tak, protože zábava bude naprosto volná. Více se nebudu rozepisovat, podrobnosti najdete v pozvánce a tak hurá na "Dořitnou".

PS : Kdo rád čte, tak v historii přibyl zápis z naší kratičké projížďky po severním pohraničí a v galerii samozřejmě fotečky.

Bob
3. července 2012
 

Po domluvě s Rosťou stanovujeme termín pro "Dořitnou" na víkend od 14.9.-16.9.2012. Sraz v místě předpokládáme v pátek, tak jak to komu vyjde. Kdo dorazí až ráno v sobotu, tak o hlavní část programu také nepřijde. V úvahu připadají dvě místa, jedno známe a jedno pro vás nové, ale to se rozhodneme až po naší dovolené. Účast počítáme, dle ohlasu v anketě tak do 30-ti lidiček, možná se ale pleteme.

PS : Děkuji všem, kteří se ozvali, hadry se pro Alfiho podařilo sehnat.

Bob
28. června 2012
 

Dle jednoznačných výsledku ankety uspořádáme "Dořitnou". Termín upřesníme, ale nebude to skutečně dříve jak víkend po 14.září. Další dobrou zprávou je, že se konečně začalo pracovat na tričkách. Budou dvě varianty. Jedna pro "Starořitníky", které budou moci nosit jen ti, kteří tento titul už obdrželi a pak samozřejmě "Řitníkářské", pro každého kdo ho bude chtít. Jak se znám, já budu vozit pro jistotu obě .... Momentálně se pracuje na designu a z toho vyjde i cena. Až bude vše připraveno dáme vám možnost si je objednat. Distribuce bude pravděpodobně vždy na následující pořádané akci.

PS : Aby to nebylo tak super, tak mě zaskočil telefon od Alfiho, s tím, že mu vybrali barák i s hadrama na moto. Tak snad mu pomůžeme a bude moct s námi na čtyřdenní cestu po cestách i necestách.

Bob
12. června 2012
 

Neustále se množí dotazy kdy zase něco podnikneme. S Rosťou jsme se domluvili uspořádat buď Řiťojezd, během léta, tak jak už ho většina z vás zná, nebo uzavřít sezónu o víkendu Dořitnou. Vzhledem k tomu, že jsem parta demokratická, chceme vám dát opět vybrat. Hlasovat můžete v anketě na této stránce.

Bob
11. června 2012
 

Kdo už zapomněl komu byl udělen titul "Starořitník", může si to připomenou pod tímto odkazem v malé rekapitulaci. Pokud je v údajích nějaká chyba tak piště a my to opravíme.

Bob
10. června 2012
 

Vzhledem k tomu, že pro vás chceme neustále připravovat nějaké novinky a o tom, že neleníme se můžete opět přesvědčit. Vyhodnocení Starořitníků, bylo vzhledem k tomu, že se podoba závodu teprve vytvářela, unikátní a nebude se už opakovat. Aby to, ale ostatním nebylo líto, připravili jsme nové hodnocení a to formou unikátního žebříčku "Tour de Řitník", podobnému tomu, který se využívá v tenise. Body do žebříčku se budou přidělovat podle stejného klíče jako v MotoGP a započítávat se budou výsledky vždy za posledních pěti ročníků. Pořadí bude platné vždy až do dalšího ročníku. No a kdo je tedy "řitníkářskou jedničkou pro rok 2012"? Ti kdo čekali Křemílka, budou překvapení, protože ho přeskočil Mummerd. Tímto mu tedy na dálku blahopřejeme a ať si tu pozici užije. Další pořadí si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Bob
18. května 2012
 

Hurá ... podařilo se mě pro vás ve zkratce zase shrnout poslední ročník Řitníku, doplnit tabulky s výsledky a nahodit galerii z vybraných fotek. Odkaz na ty kompletní od Lefika a Kuby jsem samozřejmě opět zařadil na konec povídání. Kdo by hledal hymnu je přesunuta na stránku "Historie" kde bude mít pevné místo. Pokud jsem na něco zapomněl tak pište.

Bob
11. května 2012
 

A je to za námi. Letošní Řitník byla opravdu mega akce a je třeba dodat, že to vše bylo již na hranici mezi sranda akcí a závodem. Počet účastníku nás samozřejmě potěšil, na druhou stranu to byl všechno pořádný záhul. Asi na prstech jedné ruky bych spočítal kolik volných chvilek zbývalo na klidné posezení s vámi, ale to je stejné skoro každý rok. Snad se povede nějaká akce v létě, kde bude větší klid.

Bob
24. dubna 2012
 

Další ročník Řitníku již klepe na dveře a já tu mám slíbenou první novinku. Loňských 15 let legendárního spolku Freeboys Litoměřice, bylo posledním výročím. Z důvodů, které si můžete blíže přečíst v novém listu Historie, ukončujeme jeho činnost, ale rozhodně nechceme zahálet. S Rosťou přivádíme k životu "BellyCool" aneb "pohodové břicháče", kteří pro vás budou připravovat nové akce a zážitky. No a jestli vás tohle nezaujalo, tak vězte, že ty opravdové pecky teprve přijdou.

PS : stránky budou chvilku ve fázi přerodu a dolaďování, tak mějte trpělivost a nehaňte nás, když něco nebude úplně fungovat. Navíc se budu snažit co nejvíce rozšířit informace i o vás všech "řitnících", což ovšem chvilku potrvá a nelekněte se když bude někdo z nás vyzvídat.

Bob
23. dubna 2012
 

Jak jsem psal níže, trasa je komplet projetá a my už víme do čeho jdete ... Nudit se nebudete, žádné přejezdy po dálnicích ta opět nejsou. Jinak nás letos bude pěkná porce, jestli dorazí všichni kdo se přihlásili. Hlavně nováčku je spousta a dneska už máme jen dvě volná čísla, tak kdo chce jet, neváhejte. Na motivaci ještě přikládám pár fotek přímo z trasy.

Bob
19. dubna 2012
 

Tak to tady vypadá, že nic neděje, ale opak je pravdou. Pilně se pracovalo na přípravách Řitníku a po víkendu budeme moci říct, že máme projetou celou trasu letošního ročníku. Jdeme do pátého ročníku a tak to bude zase parádní nálož kilometru po všech nemožnejch řitích. Informace o trase, ale předem žádné nepodáváme. Snad jen nezapomeňte kromě dobré nálady také na teplé prádlo ... může se hodit. Jinak nezapomeňte při balení toho prádla sledovat pravidelně tenhle web. Brzo tu dojde k pár změnám a završí to jedna "super bomba"!!!

Bob
16. února 2012
 

Rok s rokem se sešel a i když většinu naší malé zemičky trápí přívaly sněhu, my s Rosťou neleníme a připravujeme další ročník populární motorkářské akce "Řitník". Vzhledem k tomu, že máme potvrzené nocležiště, můžeme vás vyvolené obdarovat pozvánkou, kde získáte indicie ohledně místa startu. Kdyby se někdo cítil, že jsme na něj zapomněli, tak se přihlaste na fóru. Takže oprašte "Řitnížky", připravujte se na kvízy, trénujte na dovednostní soutěže a hlavně servisujte stroje ať vás na trase nic nepřekvapí. O nic ani letos nebude ošizeni a ti co nám nedali svůj e-mail si můžou stáhnou pozvánku zde (pozvánka ke stažení).