Archív novinek za rok 2010

 
Bob
13. litopadu 2010
 

Tak vykradená garáž už částečně přebolela a můžeme se pustit do další činnosti. S Rosťou jsme se pustili do příprav dalšího ročníku Řitníku a obracíme se na vás s dotazem zda chcete start již ve čtvrtek a uspořádat tak klasický třídenní maraton, nebo až v pátek (vždy odpoledne) a absolvovat pouze dvě etapy. Můžete o tom rozhodnout svými hlasy v anketě na stránce pod tímto odkazem.

Bob
11. října 2010
 

Na konci letošní sezóny je něco zkaženého. V noci z pátku na sobotu se do naší garáže vetřela nějaká pakáž a ještě drze odnesla všechny naše hadry a to včetně přileb a bot. Byl to dost tristní pohled na vrata dokořán a prázdnou skříň. Škoda cca 100 tisíc a s touto bilanci letos já a Žmulda nuceně uzavíráme sezónu 2010. Motorky se jim odvést nepodařilo i když spínačky asi řádně sténali pod náporem páčidel těch zmrdů ...

Bob
4. řijna 2010
 

Info : Tak už i ti co s námi nebyli v Jižních čechách si můžou přečíst o našich zážitcích. Akce se povedla a tak stála za zveřejnění. Čtěte zde.

Bob
29. září 2010
 

Info : Vzhledem k tomu, že David stále více nezapracoval na stránkách Řitníku, nahodil jsme všechny ročníky zpět k nám a přidal také výsledky, které David do této chvíle nepublikoval. Takže si můžete připomenout jak to letos vše dopadlo.

Bob
26. září 2010
 

Info : Jelikož zatím marně čekám na fotky od prážáků, nahodil jsme aspoň ty moje. Povídání také brzo dodám, protože to byla opravdu povedená akce na závěr sezóny. Ale pokud počasí ještě dá, tak třeba ani né poslední ...

PS : už dorazily, takže jsem galerii doplnil a tímto také Žmuldu veřejně vyzývám, aby aspoň zkráceně popsal, kde s Arnoštem a spol. jezdili a poslal to na můj e-mail.

Bob
30. srpna 2010
 

Info : Na rozloučení s letošní sezónou jsme pro Vás připravili zase jednu akcičku a podobnosti k ní najdete v sekci Plánujeme.

Bob
16. srpna 2010
 

Info : Konečně se mě podařilo sepsat i naši zatím poslední akci "Krušnohorská smršť", o které si můžete přečíst zde.

Bob
9. srpna 2010
 

Info : Tak do výčtu motoakci Freeboys přibyla tento víkend další super akcička a to "Krušnohorská smršť" vyhlášená jako "nultý" ročník. Počasí nám vůbec nepřálo, ale o to větší byla prdel. Foto již dnes večer v galerii a info dodám jen co bude trocha času. Ze zápisků Rosťi jsem také zpracoval článek z jeho cesty po Čecháh, takže zase čtěte, stojí to za to. Mimochodem na webu už jsou fotky z Nebákova, taky dobrý.

Bob
27. července 2010
 

Info : Kdo si ještě nevšiml, tak upozorňuji, že jsem nahodil i zážitky z naší cesty po Slovensku a do galerie doplnil fotky. Zbývá už jen akce Nebákov a budu mít na čas tady na webu zase splněno. Odkaz na dovču na Slovensku je zde.

Bob
14. července 2010
 

Info : Tak jsem nahodil počteníčko o výpravě na Ukrajinu a v galerii najdete také více fotek. Časem, když tak poupravíme nějaké chybičky a doplníme také pokec k fotkám v galerii. Čtěte zde.

Bob
7. července 2010
 

Info : Brzo bude naše historie obohacena o další akce. Jedna parta se vrátila z výletu na Ukrajině a zápis tvoří Žmulda. Druhá partička podnikla cestu na Slovensko po místech spojených s historií Freeboys a o té vám napíšu já. Takže brzo přeji příjemné počtení.

Bob
26. června 2010
 

Info : Udělali se nám pěkné pařáky a herr Němcovi někdo odcizil Zuzanku z garáže. Pokud jí někdo uvidí, tak dejte vědět. Pro pobavení jsem na web nahodil soupis našich malých karambolů pod záložkou "Vozembouch roku".

Bob
22. června 2010
 

Info : Tak dnes jsem dostal první zprávu z cesty Rosti na Ukrajinu, cituji "Super, budu vyprávět. Spousta zážitků. Policie, silnice atd. Prší tak z 10%, ani jsme prakticky nezmokli, čus bus". Aspoň víme, že jsou v pořádku a můžeme se těšit na zajímavé vyprávění ...

Bob
18. června 2010
 

Info : Hluboce se omlouvám Rosťovi za zveřejnění jeho fotografie z Otovic a vše napravuji. Dále jemu, Žmuldovi a dalším borcum přeji příjemnou cestu na Ukrajinu. V pořádku se nám hoši vraťte.

Bob
12. června 2010
 

Info : Reportáž z 3. ročníku Řitníku je hotová a čeká již jen na korekturu od Davida a její zveřejnění, takže sledujte web a snad si na nás David najde co nejdříve čas. Další novinka, která se mě podařila zachytit je Žmuldův designovi počin na jeho ducatce. Opustil černo-žlutou a přešel na bílo-červenou.