Řitník 2015 - celkové výsledky

Nejméně kilometru letos najel nováček Bobo. Jeho natočených 605 km řadí letošní ročník co do délky mezi ty průměrné. Značně se mu blížil Donatelo s Zlatkou, ale jejich Valkyrie evidentně proměřovala. Díky problémům s již zmíněným proměřováním tachometru najel nejvíce Olda s Jirkou na Repsolce. Jejich 796 km znamenalo prakticky jednu etapu navíc. Nejblíže mu byl parťák z teamu Bláža se 757 km. Obě hledačky v nejkratším čase zvládl Kubajs a nejrychleji celý Řitník zvládl Honza Vilím. Naopak nejdéle se s hledačkou pral Bary z Hluboké, ale nelze objektivně říct, zda to nebylo způsobeno dlouhou cestou SMS-ky k nám. Za to regulérně na trase nejvíce času trávil Olda s Jirkou na Repsolce a to především díky posedávání u kávičky, pokukování po holkách a píchání ... pneumatik. Náladu si Bary mohl vylepšit z hodnocení testů, kde dosáhl nejlepšího výsledku. Pominu výsledek Donatela se Zlatkou, oni vědí proč.

Dost statistik a jdeme se věnovat celkovým medailistům. Opouštíme rozdělení do skupin a tak je všechno jednoduší a rychlejší. Na bronzovém stupínku končí Radek Dlouhý a vrací BMW medailové pozice se ziskem 343,1 bodů. Stříbro si vyjel Mirek Zíval s Renčou na KTM, když nasbírali 343,3 bodů. Zlato za 344,5 bodu bral po vynikajícím finiši Kubajs na Hondě. Opravdu povedený ročník pro tuhle rodinku doladil Arnošt na bramborové pozici.

Odkaz na web s "celkovými výsledky"

Tenhle ročník ukázal, že je pořád ještě co ladit i vzhledem k tomu, s jakou lehkostí někteří překonávají naše pracně vymyšlené nástrahy. Otázkou druhou je, zda nás tato sisyfovská práce bude nadále bavit. Vzhledem k velkým problémům s pokrytím signálu, v oblastech do kterých vás zavádíme, prozatím upouštíme od snah, zadávat plněné úkoly do on-line formuláře. Jako problém se ukázalo i odeslání pouhé SMS a tak je příště nebudeme využívat pro ohraničení časového úseku Hledačky.

Po vyhlášení ještě debatujeme nad událostmi minulými a také budoucími. Nakonec však za letošním ročníkem děláme tlustou čáru a jen škoda, že nás majitel vyhání do kutí, vzhledem k tomu, že ho ráno čeká trénink házenkářů. Druhý den pak celou akci završíme projížďkou do "nejstrašidelnějšího místa v Čechách, kostelu v Lukové". Počasí nám po celé čtyři dny přálo a těch pár kapek nakonec nikomu nevadilo. Takže tradičně Řitníkum zdar a brzo na Dořitné.

 

 
 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat