Řitník 2010

Bob
jaro 2010
 

Přípravy

Letos jsme přípravám věnovali velké množství času a proběhlo nespočet sezení v hospůdce U Lexi než bylo vše hotovo. Vše začalo Rosťovým nápadem zařídit ubytování po vojenském stylu v nějakých kasárnách. Pak už byla jen otázka času než jsme přesně takové našli na netu ve Slavičíně. Po telefonu jsme se ujistili, že nám vyjdou vstříc a plánování trasy mohlo začít. Za start byla vybrána obec Pátek. Vzhledem k tomu, že jsme měli vyrážet ve čtvrtek mohlo to pro někoho být matoucí, ale nakonec všichni, kteří chtěli jet dorazili na správné místo a ve správný den. Už samo mapování bylo vzhledem k délce etap náročné a strávili jsme na něm s Žakym také tři dny.

Dokonce se nám podařilo i párkrát díky objížďkám trochu pobloudit a než jsme našli třeba cestu ke kapličce na kopci Hradišťko zajeli jsme pěkně hluboko do vinic, kde jsme řádně prověřili našeho "golfika".

Bob
6.5.-9.5.2010
 

Řitník 2010

Letošní jaro bylo obzvláště deštivé a projížďkám moc nepřálo. Změna nepřišla ani v den startu a tak předchozí očista a naleštění vzalo u většiny za své dříve než dojeli na start. Z Freeboys byl na startu tentokrát jen Hynek.

Alfi nastoupil pouze v roli mého asistenta a pomocníka. Ráďa musel do školy a Páju to loni moc nechytlo. Dorazil za námi aspoň do cíle. V celkovém pořadí to byl pro Hynka posun je o dva fleky na 17 místo, když se aspoň ve dvou etapách vešel do první desítky. Za to dosáhl celkově nejlepšího času, čemuž sám ani nemohl uvěřit. Detaily jsou zveřejněny dále.

 

 
 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat