Přehled všech ročníků "Krušnohorské smršti"

Krušnohorská smršť 2019
20. září - 22. září 2019


I letos pokračujeme v projížďce po místech mimo Krušné hory a zpestřujeme tak zaběhlou tradici srazů na Dlouhé louce. S ohledem na to, že se nám nepovedl výlet na Keltskou noc na motorkách, padne volba na Harrachov a Krkonoše. Ubytování zajišťuji v soukromém apartmánu s výhledem na místní chátrající mamutí můstek. K naší velké radosti letos jede nejen Tomáš, kterému nic nekomplikují pracovní povinnosti, ale také Súťa a Čmoud. Ti aspoň z počátku akci doplnili. Dokonce se k nám přidá i Michal, účastník jedněch ...... více čtěte zde.


Krušnohorská smršť 2017
8. září - 10. září 2017


Tentokrát jsme se rozhodli udělat v naší Krušnohorské smršti malou změnu a narušit zaběhlý pořádek. Využili jsme proto nabídku Rosti a pustili se do plánování, které trochu komplikovaly problémy s ubytováním. Především v sobotní cílové destinaci, což bylo způsobeno pozdním doladěním našeho plánu a velké koncentraci lidiček (Tomáš, ale opět zvládl vše perfektně zařídit). K nastalému problému se přidal Súťa, kterému "koza" odčerpala potřebné finance a Čmoud, který váhal nad účastí na hasičských závodech. Naštěstí i tyto překážky ...... více čtěte zde.


Krušnohorská smršť 2016
30. září - 2. října 2016


Loňské stanoviště v "Autocampu Osek" se osvědčilo a tak ho volíme jako místo srazu i tentokrát, pouze termín vychází až na konec září. Jen zde nezůstaneme dvě noci, ale přesuneme se o kus dál a ta cesta vlastně bude spojená se zpestřením letošní Krušnohorské. Ubytování v Oseku opět zajistil Tomáš, o program na další cestu jsem se postaral já. Odjezd jsem měl naplánovaný na pozdější hodinu a tak jsem do Oseka jel sám. Sluníčko už příliš nezahřálo a tak jsem se po příjezdu těšil do tepla místní restauračky ...... více čtěte zde.


Krušnohorská smršť 2015 a Dořitná 2015
11. září - 13. září 2015


Po delší době jsme se rozhodli přikročit ke změně místa pořádání "Krušnohorské" a to z ohledem na případnou účast kamarádu z Řitníku. Tím se dostáváme k dalšímu důvodu, protože jsme po loňském roce dospěli k rozhodnutí, že nelze na podzim pořádat dvě akce. Spoustu lidiček tlačí čas a je obtížné najít společný volný termín. Případné oddalování akce zase můžou doprovázet nevypočitatelné počasí. Nedalo moc práce se shodnout, že ideální pro letošní akci bude "Autocamp Osek" ...... více čtěte zde.


Krušnohorská smršť 2014
26. září - 28. září 2014


Letošní ročník provázeli trochu zmatky ohledně termínu konání této akce, které se nakonec podařilo aspoň částečně vyřešit ke spokojenosti všech. Předpověď počasí na víkend slibovalo sluníčko, ale v pátek to na to rozhodně nevypadalo. To také od původního plánu odradilo Rosťu a na cestu se tak vydávám sám. Alfi se letos vůbec neozval, stejně jako Hynek a Páju trápí dlouhodobé zdravotní problémy. Už za Lovosicemi na mě dopadají první kapky a tak upouštím od návštěvy rozhledny u Radejčína, ze které by pravděpodobně byl stejně ...... více čtěte zde.


Krušnohorská smršť 2013
27. září - 29. září 2013


Po propršeném čtvrtku na nás vykouklo sluníčko a předznamenalo průběh počasí pro nadcházející víkend. Dopoledne jsem si převezl svůj stroj od Rosti, který mě naznačil, že vzhledem k nabitému programu a tak trochu i nachlazení nás letos neobšťastní svou návštěvou. Po čtvrté hodině jsem opustil slušně se rozjíždějící párty v rachotě a vyrazil na Střekov, kde jsem měl sraz s Alfim. Sraz v 16,30 klapnul přesně na minutu a tak můžeme zamířit na "Střekovskou vyhlídku". Z kamenné rozhledny, která má 46 schodů ...... více čtěte zde.


Krušnohorská smršť 2012
28. září - 30. září 2012


I letos měla tato podzimní akce slušnou účast a přálo nám i počasí. A protože si to sluníčka chceme užít, vyrážíme již po 12-té hodině. Kromě Žmuldy, který je neustále v pohotovosti (Terka má rodit) sebou vezeme ještě jednu vzácnou návštěvu. Z počátku to vypadalo, že sezónu ukončil, když překvapivě prodal Transalpa. Pak mě, ale zavolal, že si přivezl opět "šestku bandita" a tak nebyla jiná volba, než ho jet vyzkoušet na Krušnohorskou smršť. I neznalí už asi pochopili, že se jednalo o Rosťu, kterého doplnil ...... více čtěte zde.


Krušnohorská smršť 2011
16. září - 18. září 2011


Hned na úvod musím říct, že jsem hodně zaskočen, když my Tomáš oznámil kolik lidiček se na letošní akci sjede. Ve skutečnosti mě připadalo, že jich na Dlouhé louce bylo ještě víc. I když letos volíme ještě pozdější termín než loni, počasí parádně vychází. Také vzhledem k tomu se domluvám s Alfim a Žmuldou, že toho využijeme k pěkné projížďce. Probíhá krátká výměna ohledně trasy a na konec přistupujeme na variantu Žmuldy, s tím že jí u Alfiho v Krásném Březně ještě trochu poupravíme a natáhneme. Míříme tedy na ...... více čtěte zde.


Krušnohorská smršť 2010
6. září - 8. září 2010


Za vznikem této akce stojí Tomáš, který při návštěvě našich stránek dostal nápad uspořádat sraz "zasloužilých freebojáků a veteránů", protože to je již opravdu dlouho co jsme se naposled setkali. Sám Tomáš přiznal, že o leckterých akcích věděl, ale pracovně byl natolik zaneprázdněn, že se mu účast nijak nedařila. Opravdu akčně se tedy obul do organizace této akce. Po předběžném sladění termínu ukecal dokonce i věrného jawičkáře Súťu. Jako místo srazu vybral většině z nás již dobře známou chatu na ...... více čtěte zde.