Přehled akcí pořádaných partičkou BellyCool

2018

V roce 2018 jsme vyrazili na dvě kratší akce :

Keltská noc a Dořitná
3. srpna - 23. září 2018


Ani v roce 2018 to nedopadlo na žádnou velkou akci, ale na víkendové výlety jsme se přeci jen dokopali. Ta první stínovala koncerty Rosti a zakončení měla v Harrachově na Kelstké noci. Nejdříve nás, ale čekal přesun do Jihočeského kraje kde ve Slavonicích proběhne první vystoupení. Sraz máme 3. srpna 2018 u motorestu Grobián, nedaleko Roudnice nad Labem. Kolem 14 hod už to valíme směr rozpálená Praha. Tentokrát nám štěstí přeje a nezůstáváme vězet v žádné zácpě. Jen úmorné vedro nás nutí ....... více čtěte zde.


2017

V roce 2017 jsme vyrazili na jednu povedenou akce :

Keltská noc
2. srpna - 6. srpna 2017


Už to začíná být tradice, že se nám nedaří vyrazit na pořádnou motoakci. Letos to dopadlo o něco lépe a nějaké ty kilometry navíc jsme přeci jenom najeli. Do akce jdeme ve středu po práci, kdy si dáme sraz s Mártym v 17:00 hod u Grobiána. Rosťa už má náskok a bude nás čekat v cíli dnešního přejezdu. Tím je Autokemp Zbýšov. Předtím nás však čeká přejezd totálně ucpané Prahy. Již na sjezdu z dálnice stojí kolona a po chvilce vyčkávání se pustíme do kličkované mezi auty. Tím se nám daří cestu v úmorném vedru ....... více čtěte zde.


2016

V roce 2016 jsme vyrazili na dvě kratší akce :

Rožnovské Sestrohraní
22. července - 24. července 2016


Ani letos nám není přána nějaká velká letní akce na motorkách a tak aspoň využíváme pozvání od Rosti do Rožnova pod Radhoštěm, kde bude mít zastávku spojenou s koncertem při návratu ze Slovenska. Vzhledem k tomu, že nás čekají v den odjezdu ještě pracovní povinnosti, bude to opravdová honička, ale nebudu na ní sám. Připojí se ke mně jako parťák Tomáš na aprilce, který se rozhodl to parné odpoledne také zhltnout pěknou porci kilometrů (cca 400 km). Jak nakonec zjistíme ....... více čtěte zde.


Dořitná
23. září - 25. září 2016


Uběhli dva roky, než opět došlo na plnohodnotnou podzimní Dořitnou, která nebyla součástí Krušnohorské. I když sraz byl na tom stejném místě, a to v "Autocampu Osek", který se ukázal jako velice vhodné místo. Počasí nám opět přálo, a i když účast nebyla tak velká jako loni, přihlášená partička slibovala opět dobrou zábavu. Přesun do kempu proběhne bez komplikací a u chatiček organizujeme jejich obsazení postupně přijíždějící skvadrou ....... více čtěte zde.

2015

V roce 2015 jsme vyrazili na dvě kratší dovolené :

Loketská rychlovka
10. července - 12. července 2015


Na velké projížďky nám již tradičně nezbývá čas, ale ani letos se nechceme připravit o společnou projížďku doplněnou o nějakou tu akční zastávku. Bereme tedy do ruky kalendář a rozpis Rosťových koncertů. Pro první akci objevujeme příhodný termín v červenci, kdy celá akce bude spojená s návštěvou tří koncertů. Sestava je již vlastně tradiční ... jen já a Rosťa s Mončou. Plánování trasy probíhalo s ohledem na ubytování a místa konání koncertu. Vzhledem k přejezdům, na kterých ....... více čtěte zde.


Z Propasti až na Čerťák
6. srpna - 8. srpna 2015


Na druhou letošní akce jsme se všichni strašně těšili, vzhledem k naplánovanému programu. Ten byl ovšem bohužel od začátku do značné míry ovlivněn počasím. A nebyli to deště, ale právě naopak tropické počasí, které v našem termínu zasáhlo celý náš kraj. Do posledních chvil se pak řešilo, v čem vlastně kdo pojede. U mě byla volba jednoduchá, protože kromě motohadrů, jsem neměl do čeho přijatelného skočit. Ostatním se v šatníkách podařilo přece jen vylovit trochu odlehčené oblečky. Sraz byl naplánován ....... více čtěte zde.

2014

V roce 2014 jsme kromě Řitníku zvládli uspořádat opět ještě jednu akci :

Rozhlédni se podruhé
5. srpna - 11. srpna 2014


Letošní termín, kdy konečně vyrazíme na společnou motodovolenou je praktický schodný jako ten loňský, jen jsme ho o pár dní prodloužili. Už nás ani nepřekvapuje, že je účast starých parťáků čím dál skromnější. Po tom, co si vše na poslední chvíli rozmyslí Žaky, zůstáváme na celou akci jen já a Rosťa. Nevadí i tak si to můžeme užít a možná se k nám cestou přidá i Míra z Jevan. Naplánování trasy se opět ujímám já, s tím že Rosťa mě upřesňuje kde domluvil ubytování. Protože se nám loňské putování po rozhlednách zalíbilo ...... více čtěte zde.


Dořitná
19. září - 21. září 2014


Plánování letošní Dořitné se nám trochu komplikovalo vzhledem nevyhraněnosti části zájemců o účast a také nepochopení naší situace u provozovatelů penzionů. Takže se místo plánovaného pobytu několikrát měnilo a hrozilo dokonce kompletní zrušení letošní akce. Definitivní volba nakonec padla na areál "Penzion a chaty Sázava" a ukázalo se, že naše volby byla ta nejlepší ...... více čtěte zde.2013

V roce 2013 jsme kromě Řitníku zvládli uspořádat opět ještě dvě akce :

Rozhlédni se
5. srpna - 9. srpna 2013


Po dlouhé době se podařilo poladit termín tak, aby se k nám mohl připojit i Rosťa. Naopak tradičně pojedeme bez Martina a Hynka. Navíc si absenci připsal Alfi, který se omluvil a vzhledem k okolnostem se drží rodinného krbu. O to víc potěšuje ochota Žakyho a Žmuldy nás doplnit. Pouštím se tedy do naplánování trasy a Rosťa si bere na starost ubytování. Hlavním cílem letošních cest budou rozhledny a protože nechceme tahat Rosťu do strmejch krpálů, volím místa výhradně v dosažení našich strojů. Aby nebylo ...... více čtěte zde.


Vyžlovka
31. srpna - 1. září 2013


Při posezení u pivečka jsem Rosťovi navrhl plán na nadcházející víkend, který počítal s výstupem na pár rozhleden a návštěvou koncertu Tří Sester na koupališti ve Vyžlovce. Počasí nám mělo přát a tak nic nenamítal, ba naopak promptně zařídil nocování u Míry v Jevanech. Vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli na poslední chvíli, oslovili jsme více méně jen místňáky. Nakonec jsme vyrazili ve složení : já, Rosťa s Mončou, Pája a po dlouhé době také Alfi. Dost na to, aby bylo príma zábava ...... více čtěte zde.


Dořitná
13. září - 15. září 2013


Je pátek 13-tého, super čas a den na start Dořitné a cíle cesty kemp Slunečnice. Vyrážíme Já, Móně (gsf) a premiérově Jíra se Zuzkou (fzs). Sraz o půl šesté v podvečer na pumpě u Havla v Litoměřicích. S plnou nádrží hurá na cestu suchou a jak zjistíme k blížícímu se cíli, místy i vlhkou, ale co je nejdůležitější bez deště. První zastavení se odehrává přesně po 100km a to na pumpě ÖMV nedaleko Benešova. Chválíme, jak nám to ubíhá, že Praha byla bez problémů atd. Po opětovném nasednutí ...... více čtěte zde.


2012

V roce 2012 jsme kromě Řitníku zvládli uspořádat ještě dvě akcičky :

Opevněné pohraničí
5. července - 8. července 2012


Proti loňskému roku, to vypadalo, že účast bude mnohem větší. Po neuvěřitelně dlouhé době se nám podařilo na pivko vytáhnout Martina a dokonce i Hynka. Tím ovšem jejich aktivita opět skončila. Napilno má opět Rosťa a nevyjde to ani Tomášovi. Takže se vracíme k osvědčené sestavě ve třech. Něž však vyrazíme, vyskytnou se menší komplikace. Alfi my oznamuje, že mu byl vyloupen domeček a nemá tudíž hadry na moto. Tento zádrhel se nám nakonec daří vyřešit a Pája zajišťuje také ...... více čtěte zde.


Dořitná
14. září - 16. září 2012


Vzhledem k tomu, že jsme toho za letošek neměli dost, vymysleli jsme na závěr sezóny ještě jedno setkání. Pro pobyt bylo více variant, ale nakonec vyhrálo místo všem dobře známe z cíle letošního Řitníku a to Chatová osada Slunečnice v jižních Čechách. Obsluha zde byla velice příjemná a přívětivá, proto jsme se nerozhodovali dlouho i vzhledem k tomu, že další místa máme v záloze na jiné akce. O termínu akce jste sami rozhodli sami v anketě a opět dost jednomyslně. Sraz litoměřičáků ..... více čtěte zde.